ЗГИА
   
  ЗАПОРОЖСКАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ
ИНЖЕНЕРНАЯ
АКАДЕМИЯ
   
69006 г. Запорожье, пр. Соборный, 226
Тел.: (061) 236-90-34
Факс: (061) 283-08-38
E-mail: info@zgia.zp.ua
ЗГИА реорганизована
в полном составе в
ИНЖЕНЕРНЫЙ ИНСТИТУТ ЗНУ
приказом МОН Украины №1162
Українська
Русский
English
  Про
академію
  Факультети
кафедри
  Структурные
подразделения
  Международное
сотрудничество
  Наука
Аспирантура
  Студенту
ЗГИА
  For
foreigners
  ВСТУП
2019
  Библиотека
ЗГИА
  СФК
«Січ»
  Образовательные
программы
  Сайт підтримки
освітніх програм
 
Новости
Украинский язык -
госслужащим
ЗГИА ОФИЦИАЛЬНО. ЛИЦЕНЗИЯ
Сертификация
энергоэффективности
HORIZON 2020
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЗАПОРІЗЬКА ДЕРЖАВНА ІНЖЕНЕРНА АКАДЕМІЯ
ЗДІА
Н А К А З
Запоріжжя                      
         Про заохочення студентів академії   
     У зв\'язку з перемогою у вузівському турі обласного конкурсу
"Студент року-2005" 
       НАКАЗУЮ:   
     1. Оголосити подяку, нагородити похвальними грамотами і призначити премію нижчепереліченим студентам в розмірі:
І місце - 100грн.,
ІІ місце - 90 грн.,
ІІІ місце - 80грн., кожному.
І місце
"Студент - суспільний діяч року" Піскун Олег ОлександровичФБМЕ-01-1
"Студент - науковець року" Пожуєва Тетяна Олександрівна      ЕП-01(м)
"Студент - староста року"Пашко Олег Віталійович ТЕ-02-2
"Студент - артист року" Парфененков Єгор ВалерійовичВВ-03
"Студент - спортсмен року"Пеленкін Олександр ІгоровичЕК-01-1
"Студент - правоохоронець року"Бабаченко Євген ВалерійовичОМТ-03;
"Студентська сім\'я року"Беліченко Валерій Ігорович,
Беліченко Наталля Володимирівна
МБГ-02
ІI місце
"Студент - суспільний діяч року"Чейлитко Андрій ОлександровичТЕ-02-2
"Студент - науковець року"Листопад Дмитро ОлександровичМК-01
"Студент - староста року"Кондратенко Наталія ВікторівнаЕП-02-1
"Студент - артист року"Петренко Ольга ВолодимирівнаОП-02-2
"Студент - спортсмен року" Скотнік Любов ВолодимирівнаТЕ-01-1
"Студент - правоохоронець року" Войтюк Олександр МиколайовичАТП-01-2
"Студентська сім\'я року"Байша-Бузовська Валентина Юріївна,
Бузовський Віктор Павлович
ТЕ-01,

МО-01
ІII місце
"Студент - суспільний діяч року"Семилуцька Ольга СергіївнаЕП-01-1
"Студент - науковець року"Шевченко Марія ВіталіївнаТЕ-01-2
"Студент - артист року" Аніскін Ігор ЛеонідовичГЕ-01
"Студент - спортсмен року"Ярута Марина ГенадіївнаПЦБ-04
"Студент - правоохоронець року" Сліпко Сергій Вікторович ОМТ-03
"Студент - староста року"Сухоіваненко Світлана АнатоліївнаОП-02-1
"Студентська сім\'я року"Пожуєв Олександр Володимирович,
Пожуєва Тетяна Олександрівна
ЕП-01(м)
2. Узв\'язку з перемогою у факультетських турах обласного конкурсу "Студент року - 2005", оголосити подяку, нагородити похвальними грамотами і призначити премію нижчепереліченим студентам в розмірі 50 грн. кожному:
Металургійний факультет:
"Студент - суспільний діяч року"Войтюк Ганна МиколаївнаМЧ-02-2
"Студент - вчений року"Каплун Євгенія Миколаївна ОП-1-01
"Студент - правоохоронець року"Лагода Анатолій ІвановичМЧ-02-1
"Студент - спортсмен року"Дайнега Олександр Олександрович МЧ-02-2
Механіко-технологічний факультет
"Студент - суспільний діяч року"Орлов Олександр ОлександровичМК-02
"Студент - староста року"Кругляк Дмитро ОлександровичМК-04
" Студент - артист року"Панєвін Ігор ЄвгеновичМК-02
"Студент - спортсмен року"Молчанов Олександр ВікторовичМО-01
Факультет будівництва та водних ресурсів
"Студент - суспільний діяч року"Образцова Маря ЮріївнаМБГ-03
"Студент - вчений року"Семид\'янова Ольга Сергіївна ПЦБ-01
"Студент- староста року"Скнарь Алла ОлександрівнаВВ-2
Факультет економіки підприємництва
"Студент - артист року"Петрухіна Аліна МиколаївнаЕП-03-2
Факультет електроніки та електронних технологій
"Студент - вчений року"Кончуковський Дмитро Андрійович ЕС-02-2
"Студент - староста року"Тен Сергій ОлеговичФБМЕ-02
"Студент - спортсмен року"Самодед Олександр ОлександровичЕС-03-1
"Студент - артист року"Гайдаржи Віталій МихайловичФБМЕ-02-1
"Студент - правоохоронець року"Трусковський Владислав Ігорович ЕС-03-1
."Студентська сім\'я року"Кудрявцев Сергій Петрович,
Борщ Марина Миколаївна
ФБМЕ-01-2
Факультет інформаційних технологій
"Студент - суспільний діяч року"Дремуха Петро АндрійовичАТП-04-2
"Студент - науковець року" Мазуренко Катерина Володимирівна АТП-01-2(м)
"Студент - староста року"Скорупська Марина Євгенівна АТП-02-1
"Студент - артист року"Козар Лариса Миколаївна СП-02-1;
"Студент - спортсмен рокуГуральский Олександр Олександрович СП-03-1
"Студентська сім\'я року"Гілев Олександр Степанович,
Загребельна Галина Петрівна
СП-01-2
Факультет менеджменту та фінансів
"Студент - суспільний діяч року"Огібалова Юлія Юріївна ОіА-02-1
"Студент - науковець року"Постовіт Тамара Володимирівна МП-01-1
"Студент - староста року"Нестеренко Ганна Олександрівна ОіА-03-1
"Студент - артист року"Гулевський Станіслав Ігревич МП-02-2
"Студент - спортсмен року"Дьякова Оксана Юріївна МП-02-1
Проект наказу внесено: Ректор В.І .ПОЖУЄВ
Проект наказу узгоджено:Проректор з НПР,
Н.К.ЖЕЛЯБІНА
Перший проректор,
Є.Я.ШВЕЦЬ
Головний бухгалтер З.В.ПАРАПАНОВАДекани факультетівС.А.Воденніков В.П.Грицай А.І.Чепрасов В.А.Банах З.А.Ніконова В.Г.Воронкова М.Ю.Пазюк В.В.Глущевський
                                                                                                     
МОНУ   Урядовий контактний центр   Microsoft Imagine X   Office 365   Cisco   ЗДІА на Facebook   Національна гаряча лінія

Запорожская государственная инженерная академия © 2006-2019