ЗДІА
   
  ЗАПОРІЗЬКА
ДЕРЖАВНА
ІНЖЕНЕРНА
АКАДЕМІЯ
   
69006 м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226
Тел.: (061) 236-90-34
Факс: (061) 283-08-38
E-mail: info@zgia.zp.ua
ЗДІА реорганізована
у повному складі в
ІНЖЕНЕРНИЙ ІНСТИТУТ ЗНУ
наказом МОН України №1162
Українська
Русский
English
  Про
академію
  Факультети
кафедри
  Структурні
підрозділи
  Міжнародне
співробітництво
  Наука
Аспірантура
  Студенту
ЗДІА
  For
foreigners
  ВСТУП
2019
  Бібліотека
ЗДІА
  СФК
«Січ»
  Освітні
програми
  Сайт підтримки
освітніх програм
 
Новини, події, анонси
Українська мова -
держслужбовцям
ЗДІА ОФІЦІЙНО. ЛІЦЕНЗІЯ
Сертифікація
енергоефективності
HORIZON 2020
29
 
Вересня, 2006
 
Студент ЗДІА шагає по Європі

Починаючи з 1999 року суспільство Захід-Схід (земля Баден-Вюртемберг, Німеччина «WOG») запрошує українських студентів, що вивчають німецьку мову до участі в семінарах, що організувало це суспільство, з метою дати можливість таким студентам застосувати свої знання на практиці, одержати уявлення про Німеччину, про найрізноманітніші сфери життя країни (політика, культура, економіка, релігія, сім'я й т.д.).
З 25 червня по 22 липня цього року відбувся черговий семінар суспільства Захід-Схід. У його роботі взяли участь студенти ЗДІА Наталія Алімова, Світлана Кихтенко, Дмитрик Єгоров і студентка ЗДУ Марина Ларькіна. Варто підкреслити, що пару років тому в цьому семінарі вже брали участь студенти й викладачі нашої академії.
Програма семінару була розділена на чотири частини, відповідно до перебування в містах Берліні, Нагольде, Штуттгарте (велике місто, столиця Федеральної землі) і знайомству з містами побратимами. Місто-побратим Запоріжжя Оберхаузен не відгукнувся на лист Суспільства «WOG», але немає худа без добра, студенти Запоріжжя зайвий тиждень пожили в Штутгарте, знайомлячись з його визначними пам'ятками й вивчаючи околиці. Про перебування нашої групи в перерахованих містах кожний з учасників написав РОЗПОВІДІ-ЗВІТИ, з якими ми знайомимо читачів ДАЛІ...
28
 
Вересня, 2006
 
Шановні освітяни!

За плином часу ми не завжди помічаємо ту велику роботу, що роблять освітяни й науковці України. Ми витримали нелегкі 90-ті, нашими зусиллями країна почала ставати на ноги. Глибокі позитивні суспільні перетворення, реформування політичної системи й економічних відносин не лише продемонстрували наше прагнення будувати життя на демократичних, європейських засадах, а й є запорукою того, що Україна посяде належне їх місце у світовому співтоваристві. І саме Вашими зусиллями, шановні освітяни, закладається підмурок для побудови саме такої України. Ваша праця є запорукою духовно-морального та інтелектуального зростання наших дітей - майбутнього України. Ви невтомно плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни, роблячи це чесно й натхненно, віддаючи вихованцям тепло своїх сердець.
Піклуючись про майбутнє нашої держави сьогодні Президент, правляча парламентська коаліція, новий Уряд, намагаються створити сприятливі умови для того, щоб українська освіта відповідала тим вимогам, які ставить ХХІ століття. У цій роботі чи не найважливіша роль належить Вам, дорогі товариші. Без Вашої волі й зусиль не можливо втілення у життя будь-якої ідеї, яка має оновити українську школу, все суспільство.
У день нашого професійного свята, шановні Вчителі: вихователі, шкільні педагоги, викладачі, професори та, науковці - всі, хто обрав своїм життєвим шляхом не легкий путь наставника, щиро бажаю здоров'я й витримки, злагоди й любові. Зичу наснаги у Вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві, успіхів у всіх справах, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні.
Впевнений, що наша Україна стане найзаможнішою й найосвіченішою країною світу.
З днем Вчителя, дорогі друзі! Ваш міністр освіти і науки України С.Ніколаєнко
25
 
Вересня, 2006
 
Перший Всеукраїнський фестиваль
"Нащадки козацької слави" в Запоріжжі.

Відкриття фестивалю відбулося 16 вересня 2006 року з 13-00 до 15-00 на базі легкоатлетичного манежу ВАТ "Запоріжсталь". У церемонії взяли участь Міністр освіти і науки України Ніколаєнко С. М., мер Запоріжжя Є. Г. Карташов та представники Запорізької обласної державної адміністрації.
На фестиваль запрошено 540 школярів України (27 команд-переможців обласних змагань), вчителів закладів освіти України, керівників обласних управлінь фізичного виховання і спорту.
Відповідно до Положення фестивалю відбулися змагання зі стрибків у довжину, перетягування канату, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, проводився конкурс знавців історії українського козацтва та естафета "Герць козацьких джур".
Для учасників фестивалю було організовано екскурсію по місту, відвідування вистави "Кінний театр", прогулянку теплоходами по Дніпру.
Урочисте закриття фестивалю та нагородження переможців відбулося 18 вересня 2006 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької державної інженерної академії на острові Хортиця.
FOTO
20
 
Вересня, 2006
 
29 вересня 2006 р. (пґятниця) в ауд. 322.

Початок о 16.05.

Відбудеться засідання "Філософського клубу ЗДІА".
Тема чергового засідання "ФК ЗДІА":
"Проблема нераціонального в науці".
Доповідач: Товарниченко В.О. - к.ф.н., доцент ЗДІА.
Ведуча: Макушинська Г.П. - к.ф.н., доцент ЗДІА.
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі "Філософського клубу ЗДІА". FOTO
Зав. кафедрою філософії Калюжний В.С.
19
 
Вересня, 2006
 
Шановні друзі!

Запорізька обласна державна адміністрація, фірма «Медвін» та Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив «Гуманітарне відродження» в рамках Днів української книги на Запоріжжі запрошують на ІV книжкову виставку-ярмарок "Хортицькі джерела - 2006", яка відбудеться у приміщенні концертного залу філармонії ім. Глінки з 6 по 8 жовтня 2006 року.
На "Хортицьких джерелах - 2006" відбудуться презентації електронних тлумачних словників української мови, місцевих видавництв та учасників виставки, в тому числі нової книги доцента ЗДІА А.О. Кудінової "С мечтой о вечности..."
Заплановані зустрічі з відомими поетами і письменниками України та запорізького краю: запрошені Юрій Покальчук, Андрій Курков, Юрій Винничук, Павло Вольвач.
Під час роботи виставки відбудуться круглі столи та дискусії "Актуальні проблеми регіональних видавництв", за участю науковців запорізького інституту державного та муніципального управління, О.В. Афоніна - президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.
У фойє буде розгорнута фотовиставка, присвячена запорізькому краю, його природі та людям.
Як водиться відбудеться конкурс на кращу книгу виставки - гран-прі "Хортицьких джерел", а також конкурси у таких номінаціях: "Книжкові скарби "Хортицьких джерел", "Шлях у майбутнє", "Кращий книжковий магазин", "Барви нашого життя".
По тому, як ставиться людина до книги й взагалі до цікавої та корисної інформації - можна судити про її інтелект та душевні якості. Завітайте на книжковий ярмарок - подаруйте радість собі й своїм близьким!
ІV книжкова выставка
Начальник РВВ Вікторія Качан
19
 
Вересня, 2006
 
Факультет пiслядипломноi освiти ЗДIА
оголошуе набiр на курси

пiд егiдою Microsoft IT Academy

пiд егiдою CISCO Network Academy
"IT Essentials I: PC Hardware and Software"
(Основи iнформацiйних технологiй: Апаратне та програмне забезпечення ПК)
"IT Essentials II: Network Operating Systems "
(Основи iнформацiйних технологiй: Мережевi операцiйнi системи ДЕТАЛЬНІШЕ...)
Слухачi одержують сертифiкати Microsoft та CISCO про закiнчення курсiв.
З питань зарахування на курси звертатися у ауд. л312,
ще на ваші питання можна одержати відповіді в ауд. 41а, 63 або по тел.: 2238-313, 2238-216
19
 
Вересня, 2006
 
19 вересня 2006 року
відбувся третій випуск слухачів локальної мережевої академії CISCO при ЗДІА.

Слухачі - студенти 2-3 курсів ЗДІА, що навчаються по напрямку «Комп'ютерні науки». Навчання вони пройшли під час літньої практики в рамках навчального плану спеціальності.
Проректор НПР, професор Кудієвський С.С. урочисто вручив 16 студентам сертифікати про завершення навчання по програмі "ІT Essentіals ІI: Network Operating Systems" ("Основи інформаційних технологій: Мережеві операційні системи").
Незважаючи на те, що наша локальна академія CISCO уперше здійснювала навчання по програмі "ІT Essentіals ІI: Network Operating Systems", показники успішності групи виявилися на 16% вищі за середній показник по всіх академіях.
FOTO
16
 
Вересня, 2006
 
Про участь у молодіжному форумі.
Шановний Володимире Івановичу!

Обласна державна адміністрація висловлює Вам щиру подяку за підтримку в організації поїздки на II Міжрегіональний молодіжний Форум "Якою бути Україні?", який з 8 по 11 вересня відбувся в с. Коблево на Миколаївщині. В мальовничому куточку нашої країни зібрались понад 3000 молодих i небайдужих до майбутнього держави людей.
Учасники Форуму прийняли участь у громадській дискусії "У якій саме державі ми хочемо жити?", стратегічній rpi "Обрій - 2006" та "круглому столі." Результатом роботи міжрегіонального зібрання стали розроблені модель країни, та сформульовані пропозиції щодо національної iдeї.
Також в рамках форуму були проведені спартакіада з волейболу, міні футболу, дартсу, конкурсу "Веселі старти" та з легкої атлетики.
Серед учасників делегації від 3anopiзької області були й студенти ввіреного Вам університету, чия присутність забезпечила в загальному заліку III місце збipної області:
Сапа Наталія Biктоpiвнa, Ярош Юлія Сергіївна, Семикін Андрій Володимирович.
Дякуємо Вам за дійсно «державний» рівень підготовки студентів університету i просимо висловити подяку та преміювати студентів-учасників за гідне представлення Запорізької області на II Міжрегіональному молодіжному Форумі "Якою бути Україні?".
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у реалізації молодіжної політики регіону.
3 повагою,
заступник голови облдержадміністрації М.О.Фролов.
5
 
Вересня, 2006
 
До 80-річчя з дня народження Ю. М. Потебні

Тільки відданий своєї справі - має право зватися Творцем!

26 серпня Запорізька державна інженерна академія відзначає ювілейну дату - 80 років із дня народження першого ректора институту Юрія Михайловича Потебні.
Все недовге, але яскраве життя цієї людини було віддано створенню нашого ВНЗ.
І найголовніше, як казав герой одного з нарисів, що були присвячені ювілейній даті, "памґять про людину зберігається насамперед в її справах".
Погляньте навколо себе... І ви побачите багатокорпусовий сучасний ВНЗ зі світлими, нещодавно відремонтованими просторими аудиторіями, з кабінетами, що обладнані високотехнологічними приладами...
ДАЛІ...
31
 
Серпня, 2006
 
З новим роком вас, друзі!
З новим навчальним роком!


Традиційно всі навчальні заклади України відзначають його початок
1 ВЕРЕСНЯ - міжнародний ДЕНЬ ЗНАНЬ.
Пройшли гарячі літні дні, активний в одних і розслаблений в інших відпочинок. Попереду - навчальний марафон довжиною майже в 10 місяців.
Хотілося б побажати всім нам гідно пройти цю дистанцію: ставити рекорди по успішності й високій якості знань, захоплююче проводити дозвілля, плідно займатися наукою, і головне, щоб ніхто з нас не відстав у дорозі.
Удачі й успіхів всім!
Шановні першокурсники!
29
 
Серпня, 2006
 
31 серпня перед головним корпусом ЗДІА о 10.30

Відбудеться УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ
посвяти в студенти академії.
Запрошуються першокурсники, їхні батьки, викладачі ЗДІА.
FOTO
Ректорат.
28
 
Серпня, 2006
 
ПОЗДОРОВЛЯЄМО!

Указом Президента України В.А. ЮЩЕНКА
Від 18 серпня 2006р. №694
РЕКТОРУ АКАДЕМІЇ
ПОЖУЄВУ Володимиру Івановичу
Присвоєно почесне звання
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ».
ФОТО
28
 
Серпня, 2006
 
30.08.2006 Актовий зал о 10.00

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
професорсько-викладацького складу і
ЗАСІДАННЯ
вченої ради академії.
Порядок денний:
Доповідь ректора В.І.Пожуєва
«Про підсумки роботи академії в 2005-2006 навчальному році та завдання на новий навчальний рік».
FOTO
Ректорат.
4
 
Липня, 2006
 
3.07 Актова зала Академії о 13.00

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ

випуску спеціалістів та магістрів.
Нарешті настала довгоочікувана мить!
27
 
Червня, 2006
 
26 червня - перший день захисту
кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності "СП"

можна сміливо назвати показовим: 11 робіт на "відмінно"!
В процесі ЗАХИСТУ постійно відчувалася обстановка наукового заходу: за короткий час доповіді комісія і присутні в залі працедавці встигали вникнути в суть кожної роботи і задавали магістрантам часто непрості, але цікаві питання.
Дуже втішно, що випускниками нашої академії цікавляться не тільки запорізькі підприємства - представники Харківських і Дніпропетровських фірм, що приїхали на захист, - доказ тому, що ЗДІА знають і за межами Запоріжжя! А нашим магістрам є чим похвалитися: різноманітність тем робіт безперечно вражає.
Спектр тем дійсно був дуже широкий: системи аналізу даних (Лугин Євген, Петришин Володимир), математичне моделювання (Киданова Олена, Кривуляк Володимир), Web-додатки (Зуєв Олексій, Міхель Володимир), графічні 2D і 3D додатків (Варяник Олександр, Охріменко Олег, Сергієнко Олександр, Федорук Антон), навчальне програмне забезпечення (Васил'єв Іван).
Об'єктивно високий рівень кваліфікаційних робіт є доброю традицією нашої академії - і перший день захисту студентів "СП" це ще раз підтвердив.

EugeneL.
20
 
Червня, 2006
 
Вітаємо випускників 2006 року з успішним захистом дипломів!

Ми впевнені, що отримані знання знадобляться молодим фахівцям на практиці, дозволять удосконалитися й вийти на якісно інший рівень роботи.
Випускниками 2006 року були представлені дипломні проекти й дипломні роботи на разноманітні теми.
Показати анотації по всіх проектах наших дипломників не надається можливим. Спектр їхніх робіт широкий, від розробки конкретних приладів і програмних продуктів до вирішення завдань по впровадженню нових технологій.
Від всієї душі поздоровляємо! Удачі в житті! Удачі в роботі й кар'єрного росту! Великих вам відкриттів і здійснень!
ФОТО >>1;>>2; >>3;>>4;

8
 
Червня, 2006
 
9.06.06 ауд. л515 у 14.00

Обчислювальний центр разом з кафедрою ВПМ проводить для викладачів і співробітників ЗДІА семінар по використанню альтернативного програмного забезпечення.

30
 
Травня, 2006
 
На засіданні ректорату ЗДІА 28.04.2006 року

були остаточно затверджені тексти Корпоративного Кодексу ЗДІА, Кодексу честі викладача та Кодексу честі студента ЗДІА.
Заслухавши та обговоривши інформацію доцента кафедри МО О. Б. Бабича щодо остаточного затвердження ректорат ухвалив: інформацію прийняти до відома, затвердити
КОРПОРАТИВНИЙ КОДЕКС ЗДІА,
КОДЕКС ЧЕСТІ ВИКЛАДАЧА i
КОДЕКС ЧЕСТІ СТУДЕНТА ЗДІА.
А також доручив доценту кафедри МО О.Б. Бабичу оприлюднити тексти кодексів.
Таким чином, усі наші читачі мають можливість ознайомитися з цими текстами на сійті ЗДІА і у газеті "АКАДЕМІЯ".

<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] >>

МОНУ   Урядовий контактний центр   Microsoft Imagine X   Office 365   Cisco   ЗДІА на Facebook   Національна гаряча лінія

Запорізька державна інженерна академія © 2006-2019