ЗДІА
   
  ЗАПОРІЗЬКА
ДЕРЖАВНА
ІНЖЕНЕРНА
АКАДЕМІЯ
   
69006 м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226
Тел.: (061) 236-90-34
Факс: (061) 283-08-38
E-mail: [email protected]
Приймальна комісія
Тел.: (061) 236-82-60
E-mail:
Українська
Русский
English
  Про
академію
  Факультети
кафедри
  Структурні
підрозділи
  Міжнародне
співробітництво
  Наука
Аспірантура
  Студенту
ЗДІА
  For
foreigners
  Бібліотека
ЗДІА
  Студентська
Січ
  Освітні
програми
  Сайт підтримки
освітніх програм
 
Новини, події, анонси
Українська мова -
держслужбовцям
ВСТУП 2018
Сертифікація
енергоефективності
ЗДІА ОФІЦІЙНО. ЛІЦЕНЗІЯ
16
 
Вересня, 2006
 
Про участь у молодіжному форумі.
Шановний Володимире Івановичу!

Обласна державна адміністрація висловлює Вам щиру подяку за підтримку в організації поїздки на II Міжрегіональний молодіжний Форум "Якою бути Україні?", який з 8 по 11 вересня відбувся в с. Коблево на Миколаївщині. В мальовничому куточку нашої країни зібрались понад 3000 молодих i небайдужих до майбутнього держави людей.
Учасники Форуму прийняли участь у громадській дискусії "У якій саме державі ми хочемо жити?", стратегічній rpi "Обрій - 2006" та "круглому столі." Результатом роботи міжрегіонального зібрання стали розроблені модель країни, та сформульовані пропозиції щодо національної iдeї.
Також в рамках форуму були проведені спартакіада з волейболу, міні футболу, дартсу, конкурсу "Веселі старти" та з легкої атлетики.
Серед учасників делегації від 3anopiзької області були й студенти ввіреного Вам університету, чия присутність забезпечила в загальному заліку III місце збipної області:
Сапа Наталія Biктоpiвнa, Ярош Юлія Сергіївна, Семикін Андрій Володимирович.
Дякуємо Вам за дійсно «державний» рівень підготовки студентів університету i просимо висловити подяку та преміювати студентів-учасників за гідне представлення Запорізької області на II Міжрегіональному молодіжному Форумі "Якою бути Україні?".
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у реалізації молодіжної політики регіону.
3 повагою,
заступник голови облдержадміністрації М.О.Фролов.
5
 
Вересня, 2006
 
До 80-річчя з дня народження Ю. М. Потебні

Тільки відданий своєї справі - має право зватися Творцем!

26 серпня Запорізька державна інженерна академія відзначає ювілейну дату - 80 років із дня народження першого ректора институту Юрія Михайловича Потебні.
Все недовге, але яскраве життя цієї людини було віддано створенню нашого ВНЗ.
І найголовніше, як казав герой одного з нарисів, що були присвячені ювілейній даті, "памґять про людину зберігається насамперед в її справах".
Погляньте навколо себе... І ви побачите багатокорпусовий сучасний ВНЗ зі світлими, нещодавно відремонтованими просторими аудиторіями, з кабінетами, що обладнані високотехнологічними приладами...
ДАЛІ...
31
 
Серпня, 2006
 
З новим роком вас, друзі!
З новим навчальним роком!


Традиційно всі навчальні заклади України відзначають його початок
1 ВЕРЕСНЯ - міжнародний ДЕНЬ ЗНАНЬ.
Пройшли гарячі літні дні, активний в одних і розслаблений в інших відпочинок. Попереду - навчальний марафон довжиною майже в 10 місяців.
Хотілося б побажати всім нам гідно пройти цю дистанцію: ставити рекорди по успішності й високій якості знань, захоплююче проводити дозвілля, плідно займатися наукою, і головне, щоб ніхто з нас не відстав у дорозі.
Удачі й успіхів всім!
Шановні першокурсники!
29
 
Серпня, 2006
 
31 серпня перед головним корпусом ЗДІА о 10.30

Відбудеться УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ
посвяти в студенти академії.
Запрошуються першокурсники, їхні батьки, викладачі ЗДІА.
FOTO
Ректорат.
28
 
Серпня, 2006
 
ПОЗДОРОВЛЯЄМО!

Указом Президента України В.А. ЮЩЕНКА
Від 18 серпня 2006р. №694
РЕКТОРУ АКАДЕМІЇ
ПОЖУЄВУ Володимиру Івановичу
Присвоєно почесне звання
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ».
ФОТО
28
 
Серпня, 2006
 
30.08.2006 Актовий зал о 10.00

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
професорсько-викладацького складу і
ЗАСІДАННЯ
вченої ради академії.
Порядок денний:
Доповідь ректора В.І.Пожуєва
«Про підсумки роботи академії в 2005-2006 навчальному році та завдання на новий навчальний рік».
FOTO
Ректорат.
4
 
Липня, 2006
 
3.07 Актова зала Академії о 13.00

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ

випуску спеціалістів та магістрів.
Нарешті настала довгоочікувана мить!
27
 
Червня, 2006
 
26 червня - перший день захисту
кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності "СП"

можна сміливо назвати показовим: 11 робіт на "відмінно"!
В процесі ЗАХИСТУ постійно відчувалася обстановка наукового заходу: за короткий час доповіді комісія і присутні в залі працедавці встигали вникнути в суть кожної роботи і задавали магістрантам часто непрості, але цікаві питання.
Дуже втішно, що випускниками нашої академії цікавляться не тільки запорізькі підприємства - представники Харківських і Дніпропетровських фірм, що приїхали на захист, - доказ тому, що ЗДІА знають і за межами Запоріжжя! А нашим магістрам є чим похвалитися: різноманітність тем робіт безперечно вражає.
Спектр тем дійсно був дуже широкий: системи аналізу даних (Лугин Євген, Петришин Володимир), математичне моделювання (Киданова Олена, Кривуляк Володимир), Web-додатки (Зуєв Олексій, Міхель Володимир), графічні 2D і 3D додатків (Варяник Олександр, Охріменко Олег, Сергієнко Олександр, Федорук Антон), навчальне програмне забезпечення (Васил'єв Іван).
Об'єктивно високий рівень кваліфікаційних робіт є доброю традицією нашої академії - і перший день захисту студентів "СП" це ще раз підтвердив.

EugeneL.
20
 
Червня, 2006
 
Вітаємо випускників 2006 року з успішним захистом дипломів!

Ми впевнені, що отримані знання знадобляться молодим фахівцям на практиці, дозволять удосконалитися й вийти на якісно інший рівень роботи.
Випускниками 2006 року були представлені дипломні проекти й дипломні роботи на разноманітні теми.
Показати анотації по всіх проектах наших дипломників не надається можливим. Спектр їхніх робіт широкий, від розробки конкретних приладів і програмних продуктів до вирішення завдань по впровадженню нових технологій.
Від всієї душі поздоровляємо! Удачі в житті! Удачі в роботі й кар'єрного росту! Великих вам відкриттів і здійснень!
ФОТО >>1;>>2; >>3;>>4;

8
 
Червня, 2006
 
9.06.06 ауд. л515 у 14.00

Обчислювальний центр разом з кафедрою ВПМ проводить для викладачів і співробітників ЗДІА семінар по використанню альтернативного програмного забезпечення.

30
 
Травня, 2006
 
На засіданні ректорату ЗДІА 28.04.2006 року

були остаточно затверджені тексти Корпоративного Кодексу ЗДІА, Кодексу честі викладача та Кодексу честі студента ЗДІА.
Заслухавши та обговоривши інформацію доцента кафедри МО О. Б. Бабича щодо остаточного затвердження ректорат ухвалив: інформацію прийняти до відома, затвердити
КОРПОРАТИВНИЙ КОДЕКС ЗДІА,
КОДЕКС ЧЕСТІ ВИКЛАДАЧА i
КОДЕКС ЧЕСТІ СТУДЕНТА ЗДІА.
А також доручив доценту кафедри МО О.Б. Бабичу оприлюднити тексти кодексів.
Таким чином, усі наші читачі мають можливість ознайомитися з цими текстами на сійті ЗДІА і у газеті "АКАДЕМІЯ".

30
 
Травня, 2006
 
25.05.06 в актовому залі ЗДІА

відбулася гра на кубок мудрої Сови.
Проведення інтелектуальної гри виявилося справою цікавою і захоплюючою як для учасників, так і для організаторів, до числа останніх відносяться представники факультетів ФІТ і ФЕЕ: Кузьменко А. А., Шуваєва Н. О., Ковальов Д., Дремуха П.
В академії виявилося досить розумних і освічених студентів, готових постояти за честь свого факультету: у грі брали участь 7 команд - ерудитів.
Учасники й глядачі отримали багато позитивних емоцій, розширили свій кругозір і довідалися багато цікавого для себе.
Переможцем стала команда «Ноу-Хау» (збірня гуртожитку №1,История команды «Ноу-Хау»), на другому місці - команда «Наші» (студклуб), на третьому - команда «Мерсисайдци» (АТП-05-1), їм були вручені дипломи й «смачні» призи.
Поздоровляємо із заслуженою перемогою!
>>1

Ковальов Д.-глава клубу інтелектуальних ігор.
26
 
Травня, 2006
 
23 травня 2006 року на кафедрі ПЗАС

відбувся передзахист кваліфікаційних робіт магістрів та дипломних робіт спеціальності 080403 "Програмне забезпечення автоматизованих систем" за участю представників бізнесу у галузі інформаційних технологій.
Захід було відкрито ректором ЗДІА, професором Володимиром Івановичем Пожуєвим. З доповіддю-презентацією щодо перспектив карґєрного росту молодих програмістів виступив Президент Асоціації "Інформаційні технології України" (IT Ukraine), Віце-президент компанії SoftServe Игор Мендзебровський.
Про можливості працевлаштування у місті Дніпропетровськ розповів керівник дніпропетровської філії компанії SoftServe, Microsoft Certified Trainer Сергій Байдачний.
Старший HR спеціаліст компанії ISD Світлана Штанкова інформувала присутніх про специфіку роботи в компанії, та умови набору персоналу.
Далі впродовж двох годин випускники представляли свої роботи і відповідали на запитання роботодавців.
ФОТО

ПЗАС
26
 
Травня, 2006
 
З 15 по 19 травня

в сонячному кримському місті Євпаторія відбулося II Міжнародна конференція "Інтелектуальні системи прийняття рішень і прикладні аспекти інформаційних технологій (ISDMIT 2006)", організована Херсонським морським інститутом.
Неоціненний досвід змогли одержати, взявши участь у цій конференції, студенти групи СП-01-1м (Боровік Антон, Лугін Євгеній, Петрішин Володимир), тому що слухачами їхніх доповідей були професори, доценти й аспіранти кращих вузів України.
Відмінна атмосфера наукового заходу підкріплювалася винятковими умовами проживання на базі пансіонату "Росія".
Зовсім коротким відрізком часу здалися чотири дні конференції, оскільки вони були максимально насичені найцікавішими доповідями, виступами й обговореннями.
Залишається лише подякувати організаторів цього наукового заходу - Херсонський морський інститут і виразити надію, що третя така конференція відбудеться, як і заплановано, у наступному році й пройде вона не без участі нашої академії.

Євгеній Лугін
19
 
Травня, 2006
 
З ДНЕМ НАУКИ!

Від щирого серця вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів та аспірантів з професійним святом -
ДНЕМ НАУКИ!
Бажаємо міцного здоровґя, благополуччя вашим родинам і творчих злетів вашому натхненню!
20 травня 2006 р.

Ректорат
18
 
Травня, 2006
 
Адміністрація КЗ ЗСЗШІ №3 ЗОР

дякує студентів факультету «Економіка підприємства» (декан Глущевський Вґячеслав Валентинович) за надання благодійної безвідплатної допомоги у вигляді організації та проведення концерту, вручення подарунків (спортивний інвентар) дітям-сиротам та дітям, які залишилися без піклування батьків.

Директор К.П. Шарікова.
12
 
Травня, 2006
 
11 травня в ЗДІА

відбулася презентація програми для випускників "The Management Trainee Programme", що відкриває для талановитої та енергійної молоді можливості випробувати власні сили в середовищі міжнародного бізнесу.
Щороку компанія British American Tobacco проводить конкурс серед випускників вищих навчальних закладів і надає переможцям можливість працювати, розвиватися та будувати свою карґєру в середовищі професіоналів міжнародного класу. Компанія надає працівникам усі необхідні повноваження, а успішна робота гідно винагороджується.
Шукайте більше інформації на сайті http://www.robota.com.ua/vip/bat.asp
Презентація програми для випускників.

4
 
Травня, 2006
 
Від душі поздоровляємо!

Колектив академії
з ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!
І запрошуємо узяти участь у заходах, що будуть проведені на честь цієї славної дати:
6.05 о 10.00 Покладання квітів до меморіалу «Скорботна мати»;
9.05 о 9.00 Мітинг на Алеї Слави.
Шановні ветерани!

Ректорат, профком, рада ветеранів.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] >>

МОНУ     Microsoft Imagine X   Office 365   Cisco   ЗДІА на Facebook   Національна гаряча лінія

Запорізька державна інженерна академія © 2006-2018